האתר פעיל גם בתקופת הסגר
שקיות חימום איכותיות של ONLYHOT - חדש!
חברת טי אנד איי מייצגת מותגים בינלאומיים ברמה גבוהה למעלה מ-30 שנים
שאלות נפוצות בנוגע ללדרמן שלך
שאלות נפוצות בנוגע ללדרמן שלך
שאלות נפוצות בנוגע ללדרמן שלך

שאלות נפוצות בנוגע ללדרמן שלך

[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/14PKtFT4vv0?list=PL8F-_2g4vNz_zhtdO_Ipdgy6eezb2ZI0e” el_aspect=”235″ align=”center” title=”לפני הכל – איך מנקים לדרמן?”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1403947395130{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column][box_title class=”subtitle-small” subtitle=”בנוגע לתחזוקה של הלדרמן שלך” subtitle_font_size=”15″ font_size=”50″ border_color=”#cdcdcd” animation_delay=”0″]תשובות לשאלות[/box_title][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1403947402396{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]טיפול בלהבים של הלדרמן שלך

שיטות החידוד משתנות בהתאם לסוג הסכין. סכינים בעלי קצוות משוננים לא צריכים להיות חדים באותו אופן כמו סכינים בעלי קצוות ישרים. לסכינים בעלי להבים ישרים עם קצוות מחודדים ניתן להשחיז בכל ציוד סטנדרטי, כולל אבני המשחזת, מוטות, וערכות שונות.
השחזת להב משונן שונה מהשחזה של להב חלק. בהשחזת להב משונן חשוב לדעת שלא משחיזים את החלק האחורי החלק של הלהב, אלא רק את הצד המשונן.
העדיפות היא לכלי השחזה עגול (מוט השחזה) שאיתו משחיזים ידנית את החלק המשונן, נכנסים לכל “גומחה” באופן נפרד.
מבחינת בטיחות, כדאי למשוך את מוט ההשחזה הרחק מהלהב, כדי לא לפצוע את האצבעות.

*האחריות על השחזת הלהבים אינה כלולה באחריות היצרן.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]כיצד ניתן לנקות ולשמור על הלדרמן שלי ?

כל הכלים של לדרמן מיוצרים מדרגה גבוהה של פלדת אל חלד, אך גם בפלדה זו יכולים להופיע סימני חלודה.
את הכלי ניתן לנקות תחת מים זורמים, עם סבון כלים, מברשת שיניים לניקוי פנימי.
לאחר הניקוי, מומלץ לייבש את הכלי.
אחרי הייבוש חובה לשמן את הכלי, ניתן להשתמש בכל ספריי שימון.
עם דגש על הצירים.
נגבו את שאריות השמן, והכלי מוכן לשימוש.
אם תפעול ופתיחת הכלים עדיין קשה, הוסיפו שימון על הצירים, שחקו עם הפתיחה והסגירה של המכלולים כדי שהשמן יחדור למקומות החיוניים.

 [/vc_column_text][/vc_column][vc_column][vc_column_text]מדוע מספרי תיל הפסיקו לחתוך?

על כל הכלים עם צבת, ישנם שני אזורים עבור חוט חיתוך. יש מספרי תיל הקבועים החותכים תילים קשים. חותך התילים הקשה הוא “החריץ” בבסיס של מספרי התיל. כאשר אתה מציב את החוט בחריץ, אתה תהיה מסוגל לחתוך חומרים עם חוזק גבוהה כגון קרסי דיג או חוט גידור. החלק העליון של מספרי תיל אמור לשמש חוט רך בלבד.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][vc_single_image image=”3996″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][ultimate_info_banner banner_title=”התיקון אינו כולל ניקיון והשחזת הלהבים בלדרמן” ib3_background=”#f5c116″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][/vc_column][/vc_row]