תשובות לשאלות

בנוגע לתחזוקה של הלדרמן שלך

מדוע מספרי תיל הפסיקו לחתוך?

על כל הכלים עם צבת, ישנם שני אזורים עבור חוט חיתוך. יש מספרי תיל הקבועים החותכים תילים קשים. חותך התילים הקשה הוא "החריץ" בבסיס של מספרי התיל. כאשר אתה מציב את החוט בחריץ, אתה תהיה מסוגל לחתוך חומרים עם חוזק גבוהה כגון קרסי דיג או חוט גידור. החלק העליון של מספרי תיל אמור לשמש חוט רך בלבד.

שיטות ניקוי

תלוי למה ה Leatherman שלך נחשף, קיימות מספר שיטות לניקוי :

*אם ה Leatherman שלך נחשף למים מלוחים או סביבות ימיות, זה יש לשטוף היטב במים מתוקים, לייבש משומנים ומים. אם כתמים או כתמים חלודים החלו להופיע, עיין בסעיףף החלודה וקורוזיה לעיל טיפים להסרה.

*אם חומרי פסולת או דבק נצברו בין הלהבים, ניתן לנקות בתמיסה קלה שלחומרי ניקוי ומים

*להסרת זפת וחומרים דומים, יש לנקות את ה Leatherman שלך עם טרפנטין או ספירט אחר. אין להשתמש במוצרים כלור.

*לאחר הניקוי, לייבש את ה Leatherman שלך ולשמן מחדש עם שמן מכונות או מוצר לעקירתם-מים (WD-40) יש לייבש היטב בין אזורי הציר והמפרקים. זה יעזור להגן על הכלי מקורוזיה.

כיצד ניתן לנקות ולשמור על הכלי שלי ?
חלודה וקורוזיה

כל מוצרי Leatherman מיוצרים מ 100% נירוסטה בדרגה גבוהה. יוצאים מן הכלל הם פיסות הבורג עבור מתאם הכלי אשר עשויים מפלדה.

נירוסטה אינה חסינה לחלודה אך עמידה בפני קורוזיה. בהתאם לתערובת של סגסוגות מתכת, פלדה אל חלד עשויה להיות מאוד עמידה מפני קורוזיה. המוצרים שלנו מיוצרים מהפלדה חסינה והוא עמיד בפני קורוזיה כך שמרכיבי הכלי שלך חזקים על מנת לשמור על חדות הסכינים. כתוצאה מכך, קורוזיה יכולה להתרחש בהעדר תחזוקה נאותה.

את מוצר Leatherman שלך יש לנקות, ולייבש מחדש משומן מדי פעם כדי לעכב חלודה וקורוזיה. זה נכון במיוחד אם אתה משתמש בו בסביבה לחה או ימית. לאחר ניקוי, יש לשמןן מחדש באזורי ציר עם שמן מכונת או חודר שמן סוג WD-40 בעזרת מטלית ניקוי או מברשתת רכה.